23 Haziran 2012 Cumartesi

Nee Haziran'da Mı Bitiyooor !..Haziran ayını severim ben. Buna karar verdim şuan. Neden mi? Çünkü yoğun bir sezonu daha kapatmış olmanın verdiği rahatlık! ve boşluk hissi mükemmelmiş gerçekten. Yapacak hiçbir şey bulamamak canımı sıkmaya başladı desem..

Bu yılı da yoğun bir şekilde geçirdim. Hastane, okul, proje, makale, dergi, roman derken derken baktım ki Haziranı bulmuşum yine. Boş durmaya alışamamış bir bünye ne yapar kendine birşeyler bulur. Şimdi de hakimlik sınavlarına kafayı takmış durumdayım. Üşenmedim perşembe ve cuma günü idare hukuku kitabını bitirdim görseniz ne kalın :) Ben de bu azim oldukça neler yapmam ki :)

Şaka bir yana televizyonumuz bozulmasaydı da şöyle bir pijama-televizyon-terlik-tekli koltuk keyfi yapsaydım. Bir sene boyunca neredeyse her gün 6 civarı kalkmaya alışmış olan ben şimdi 10'dan aşağı uyanamıyorum. Garip bir uyuşmuşluk hali var üzerimde. Madem bu kadar boş vaktim var blogumu unutmayayım dedim ama yok olmadı bu yazıdan birşey çıkmaz. Neyse uzun lafın kısası şimdi iki arada bir derede gidip gelirken kendim için faydalı şeyler bulacağıma inanıyorum. Bu yazıyı okuma zahmetinde bulunanları öpüyorum :) .. (Kimsenin okumayacağını biliyorum ya neyse ).. :) Herkese iyi Haziranlar.. En çok da keyfini çıkarmayı bilenleree..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder