24 Şubat 2016 Çarşamba

DEĞİŞEBİLİRİM

Öncelikle Merhaba hepinize. Sanırım yarım saat kadar bir süredir bir anda aklıma gelen blogumu inceliyorum. Geçmişe şöyle bir göz ucuyla bakıp geldim.

Evet çok ihmal ettim blogumu biliyorum. Ama bezen insanın hayatında birşeyler tahmin etmediği şekilde değişebiliyor. Ve hiç yapmam dediğimiz şeyleri yapıp hiç almam dediğiniz kararları alabiliyorsunuz. Ve geçen sürede bazı şeyler ihmal edilebiliyor. Ya da bunu bilinçli olarak yapıyoruz kim bilir! Ne dersek diyelim. Değişim her an!

İki gün önce yazma zamanımın çoktan geldiğini hissettim. Bunun için de bir blog açmak istedim kendime. Yeni bir blog. Hatta az önce bunun için bilgisayarın başına oturmuştum. Ama bu bloga bakınca onca zamanı ve yaşanmışlıklarımı görmezden gelemeyeceğimi hatta ve hatta görmezden gelmemem gerektiğini farkettim. Ve yeniden burada olmaya karar verdim.

Elbette ki geçen süre içinde hayatımda çok şey değişti. Çok üzüldüğüm zamanlar da oldu her şeye rağmen gülebildiğim zamanlar da. İnsanoğlu öyle bir yaradılışa sahip ki acılarıyla yaşamayı ve onlara alışmayı öğreniyor. Bundan sonra kötü şeyler yazmak için burada yokum, iyi şeyler yazmak  için buradayım.

 Siz ne düşünürsünüz bilmem ama ben hoşbuldum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder